ÖVRIGT / Speglar / Speglar 8584139
nr 858 4139
Speglar
2 st, förgyllda, 1920-tal, höjd: 70 + 100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2013
kl 19:54:16
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr